VAHŞET! Adamı çırılçıplak soyup pitbull’la cinsel organını parçaladılar

Bu yılın ilk altı ayında 17 bin cinayetin işlendiği Meksika’da dehşet verici bir 'yargısız infaz' vakası yaşandı. Başkent Mexico City'de çete üyesi beş kişi, bir kadına tecavüzle suçlanan adama pitbull cinsi köpekle saldırdı. Türkiye'de yasaklı olan saldı

VAHŞET! Adamı çırılçıplak soyup pitbull’la cinsel organını parçaladılar

kripto paraBu vahşete imza atan çete üyeleri, “ibret olsun” diye haberde adı anılmayan talihsiz adama yönelik işkence görüntülerini kaydetti.

İnsanın kanını donduran kayıtta beş kişi tarafından etrafı sarılan adam kelepçelenerek çırılçıplak yere yatırılmış halde ekrana yansıyor.

Bu sırada da pitbull adamın cinsel organına saldırıyor. Kurbanın “Durun, beni bırakın, lütfen beni bırakın” diye haykırdığı duyuluyor.

Ardından izleyenler arasından bir kişi adamın ağzını kapayarak yardım çağırmasını engelliyor.

İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre; dehşet verici kripto paraişkenceye  maruz kalan adamın akıbeti ise bilinmiyor. devamı için: 

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2020, 00:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aydoğan
Aydoğan - 1 yıl Önce

Ulan hayvan herifler ulan izrailve Ermeni poçleri ulan sahip cikin devletinize bu CHP Atatürkün CHP si deil ermeni ve izrail piclerinin CHP si.

Kadri Bayar
Kadri Bayar - 1 yıl Önce

77.99 olan sandalyeden şimdilik 1 adet alacağım beyenirsem 3 adet daha alacağım

Nusrettin kan
Nusrettin kan - 1 yıl Önce

Admin belliki sen fetocusun kaos peşindesin namusuz şeref yoksunusunuz kökünüz kazılacak haberin olsun

Fatih dağkıran
Fatih dağkıran - 1 yıl Önce

Akp resmen diktatörlügunu ilan etmiş durumda kaybetdigi her yerde hilebazlik yapıyor bunun hesabını ödetmek lazım seçimi kaybedince hile var kendi kazanınca atı alan uskudari geçti milletin parasıyla seçim oyunu oynamayı sandıkta gösterme zamanı kaybetmeyi hazmedemedi akp sanki bu ülke tapusu AKP'ye ait eline güç vermesini bilen millet almasinida bilir hile bazliga gerek yok her sandıkta akp adamı var

Abdullah Ceylan
Abdullah Ceylan - 1 yıl Önce

Yalan haber

Ibrahim atsiz
Ibrahim atsiz - 1 yıl Önce

Bu hareketler geziden kalan hareketler bu gun yapiliyormus gibi lanse ediliyor

Yakup demir
Yakup demir - 1 yıl Önce

Yanlış bir karar bu şekilde akp kaybediyor

Alp ertunga
Alp ertunga - 1 yıl Önce

Bu yorumu yapanlara bakıyooommmm habere bakıyom valla insanımız embesil yargısız infaz adam meksika diyor chp. Akp. Türkiye ne alaka arkadaş haberi iyi okuyun


SIRADAKİ HABER