Akşener'den Çarpıcı Açıklamalar.Erdoğan Benden Korkuyor

Akşener'den Çarpıcı Açıklamalar.Erdoğan Benden Korkuyor

İYİ Parti lideri ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, önemli değerlendirmelerde bulundu. Seçim çalışmaları hakkında bilgiler veren Akşener, gündemdeki pek çok soruya da yanıt verdi. Akşener açıklamalarında, S-400'lerle ilgili çarpıcı bir iddiaya yer verdi. Akşener, "S-400’lerle ilgili bir duyumum var. Umarım doğru değildir. Büyük bir güvensizlik neticesinde sarayın korunması için alındığına dair bir duyumum var. Umarım doğru değildir" dedi.
İYİ Parti lideri ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, gündeme ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu. Açıklamalarında Erdoğan'ın kendisinden korktuğunu belirten Akşener, “Göreceksiniz, ikinci tura ben kalacağım. Bunu hem anketler, hem sağ seçmen söylüyor” dedi.

Gaziantep'teki olaylara da değinen Akşener “Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin tatava yapmasın. Kamyonları çekip Sayın Erdoğan’ı 15 dakika orada bekletsin bakalım ne oluyor” ifadelerini kullandı.Medyanın kendisine karşı tutumuna yönelik soruya Akşener, “O meydanlar doluyorsa, o şehir sizi konuşur, ‘kadın geliyor, iyi parti geliyor' deniyor. Dolayısıyla bu işi o yolla çözüyorsunuz. Ama vatandaşın bilgi alma hakkı ortadan kalkıyor” diye konuştu.

S-400 füze savunma sistemiyle ilgili çarpıcı iddiada bulunan Akşener, “S-400’lerle ilgili bir duyumum var. Umarım doğru değildir. Büyük bir güvensizlik neticesinde sarayın korunması için alındığına dair bir duyumum var. Umarım doğru değildir” dedi.

Cumhurbaşkanı adayı Akşener’in açıklamalarının satır başları şöyle:

“Bizim kitlelerimiz farklı. Sürekli kaybetmekten kendini kötü hissettiren seçmene İnce kendini iyi hissettirdi. Ama benim hitap ettiğim kitle merkez sağın muhafazakar kitlesi. Bir gaz kaçırma söz konusu değil. Sadece CHP seçmeninin mutlu olduğu bir süreç bu. CHP’nin altı oka evet basacak seçmeninin söylense de verdiği yer partisidir. CHP içinde yer alan Batıdaki merkez sağ seçmen bizde duruyor.

“BU ŞEHİRLERDEN MİLLETVEKİLİMİZ ÇIKACAK”

İç Anadolu'da Selçuklu coğrafyası dediğimiz alanda şaşırtıcı sonuçlarımız var bizim. Selçuklu coğrafyasında göreceksiniz, her türlü iddiaya varım, her şehirden milletvekili çıkacak.

“BUNU BİLMEK ZORUNDAYIZ”

Ben TİKA'yı kapatacağımı söylemedim. TİKA'nın 4 milyar doları nerede harcadığını bilmek zorundayız. Bunu bileceğiz.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2018, 23:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet ülkücü
Mehmet ülkücü - 1 ay Önce

Sendrn kim korkar

SIRADAKİ HABER